Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Prohrát slunce před svítáním

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Pokračování životních osudů rybníkáře Jakuba Krčína v historickém románu Václava Křístka.
Historický román Václava Křístka Prohrát slunce před svítáním volně navazuje na jeho úspěšnou prvotinu Cesta na poledne, v níž autor vylíčil mládí Jakuba Krčína z Jelčan a jeho strastiplnou cestu na jih Čech do rožmberských služeb.
V novém díle osudy slavného rybníkáře pokračují. Z úředníka na zapadlém klášterním panství se Krčín propracovává mezi přední úředníky rožmberského dominia a začíná svou kariéru slavného stavitele rybníků. Osudy jednotlivých postav se proplétají a navzájem ovlivňují a před čtenářem se otevírá pestrobarevný obraz šedesátých let 16. století, kdy „staré časy skončily a nové ještě nezačaly“.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Václav Křístek (*1954) je filmový a televizní režisér. Vystudoval FAMU, natočil několik celovečerních filmů (Zvířata ve městě, Císař a tambor). Již od 90. let minulého století intenzivně spolupracuje především s Českou televizí jako režisér nejrůznějších cyklů (Bigbít, Pěna dní, Sněží, Česká soda). Jeho románová prvotina Cesta na poledne byla v roce 2004 nominována na ocenění Magnesia litera v kategorii Objev roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024257747
Autor
Václav Křístek
Kód zboží
183952
Počet stránek
680
Rozměry
44 x 135 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Knižní klub

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč