Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Protektoři

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

PROTEKTOŘI završují předchozí sérii autorových publikací, v nichž se věnuje vždy ožehavému tématu soužití Čechů a Němců v Protektorátu Čechy a Morava, ale také před i po této zlé éře. Vychází tedy v Nakladatelství OLYMPIA po „Betonové iluzi“, „Hitlerovi před branami“, „Hitlerovi v Čechách“ a po titulu „Celé to hnízdo musí hořet“. Čtenářům, dosud syceným nadbytkem informací více méně jen o Heydrichovi, se tak na stránkách PROTEKTORŮ dostává kromě potěšitelného počtu archivních i obrazových materiálů nejen důležitých informací o válečných konsekvencích protektorátního života, ale konečně také možnosti seznámit se blíže s pečlivě vykreslenými portréty von Neuratha, Daluegeho a von Fricka. Přirozeně, že včetně všech souvisejících pro a proti, i nezbytné pointy proč snažení všech těchto Říši designovaných „vládců“, třebaže se o ně každý z nich pokoušel po svém, nikdy nebylo a ani nemohlo být úspěšné.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Václav Junek (*1950) - český producent, dramaturg, režisér a spisovatel. Vyrostl v rodině akademického malíře a grafika Václava Junka, který byl spolukreslířem Rychlých Šípů. Během své kariéry vytvořil řadu dokumentárních audiovizuálních děl a scénických pořadů. Mimo psaní biografických knih o jedinečných osobnostech se věnuje historii středoevropského prostoru, zejména jejím uzlovým bodům. V neposlední řadě se zabývá slavnou minulostí českého národa a jejích význačných panovníků, mimo jiné také dobou první a druhé republiky a událostmi období druhé světové války.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073764203
Autor
Václav Junek
Kód zboží
171079
Počet stránek
264
Rozměry
18 x 134 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let