Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

Historický román z období velkého hladomoru v Irsku. 
Musela se vzdát všeho, teď chce zpátky svou minulost. 
Lucinda je nešťastně zamilovaná do bezohledného sira Blakelyho, zatímco její sestra Briana čeká dítě s chudým pachtýřem Rorym. Když veškerou úrodu zpustoší sněť a v zemi vypukne hladomor, Blakely se rozhodne sídlo zavřít a vyhnat z domovů lidi, kteří pro něj pracují. Když je bezcitný sir postřelen, vina padne na Roryho. Nejlepší vyhlídkou pro obě sestry je útěk do Ameriky. Jak by ale mohly opustit své blízké v tak kruté době a čeká je za mořem skutečně lepší budoucnost?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V. S. Alexander, americký spisovatel, píšící i pod jménem Michael Meeske, propadl kouzlu historie. Kromě toho miluje výtvarné umění a hudbu, kterou i sám skládá. V literární tvorbě jsou jeho vzory například Oscar Wilde, Daphne du Maurier nebo sestry Bronëtovy. Vyšlo mu několik historických románů, momentálně pracuje na dalším pro věhlasné nakladatelství Kensigton. Žije na Floridě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076330849
Autor
V. S. Alexander
Kód zboží
184069
Počet stránek
328
Rozměry
23 x 134 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Alpress - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč