Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Otevři se univerzu - Jak se nechat vést Boží moudrostí

Anotace

Co když Božská moudrost neustále osvětluje značky na cestách, abychom jí věnovali pozornost? Co když skutečně existuje nějaký Nejvyšší řídící princip s nespoutaným smyslem pro humor? Co když každý z nás má svého horlivého vnitřního vůdce, který nám s láskou píše dopisy, jež však často ani neotevřeme? 
Ať si to uvědomujeme nebo ne, všichni v životě dennodenně zažíváme dotek Božské lásky. Tosha Silverová má za sebou pětadvacetiletou astrologickou a poradenskou praxi, během níž radila desetitisícům lidí z celého světa. Díky tomu si uvědomila, že téměř všichni mají podobné problémy: „Jak si mám přestat dělat starosti? Jak se mohu cítit v bezpečí? Proč si připadám tak osaměle?“ A často také: „Kdo opravdu jsem?“ Pro ty, kteří jsou vášnivě duchovní, a přesto úsměvně skeptičtí, napsala Otevři se Univerzu. Tato veselá kniha plná moudrosti a osvěžujících pohledů na věc ve čtenáři probudí uvolněnou a důvěřivou otevřenost, aby mohl objevit odpovědi na velké životní otázky, které se spontánně vynořují.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když byla Tosha Silverová malá, snila o tom, že jednou bude rabínka, právnička nebo televizní rosnička. Osud měl ale jiné plány Vystudovala anglickou literaturu na Yaleově univerzitě, avšak postupně se zamilovala do metafyziky a východních filozofií. Posledních třicet let se živí jako astroložka a poradkyně a pomáhá lidem získal přístup k Božímu vedení. Žije blízko San Francisca.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788081114588
Autor
Tosha Silverová
Kód zboží
186463
Počet stránek
264
Rozměry
21 x 125 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Noxi s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč