Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Třináctá oběť

Anotace

Dvanáct mrtvých dívek v chladícím voze, provázání ilegální migrace se světem organizovaného zločinu a drsný detektiv Max Wolfe v krimi-thrilleru se sociálním podtextem, který vás přiková do židle. 
Za rozbřesku jednoho zasněženého únorového rána je v centru londýnské Čínské čtvrti nalezeno odstavené mrazicí nákladní auto a v něm dvanáct mrtvých dívek, které do země nepochybně přicestovaly ilegálně a ve voze zemřely na podchlazení. Jenomže při dalším ohledání najde detektiv konstábl Max Wolfe z centrály ve West Endu v kabině vozidla 13 pasů. Kam zmizela ta třináctá dívka? Hon za pohřešovanou ženou zavede detektiva Wolfa do samotného srdce londýnského podsvětí.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tony Parsons v šestnácti letech odešel ze školy a začal pracovat na noční směny v lihovaru Gordon’s Gin v Islingtonu v Londýně. Pak ovšem dostal nabídku na první novinářskou pozici pro New Musical Express a dnes je z něj cenami ověnčený publicista a autor bestsellerů, jehož romány byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků, naposledy do vietnamštiny. Jeho napůl biografický Muž a chlapec se stal britskou knihou roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024388786
Autor
Tony Parsons
Kód zboží
185253
Počet stránek
352
Rozměry
37 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč