Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Na porážku

Anotace

Vyvražděná rodina, pohřešované přeživší dítě a Max Wolfe, drsný detektiv bez bázně a hany v thrilleru, u kterého budete sedět jako přikovaní. 
Na Nový rok je v uzavřené rezidenční komunitě na severu Londýna nalezena vyvražděná bohatá rodina, jen jejich nejmladší dítě se pohřešuje. Vražedná zbraň, jateční pistole užívaná k porážení dobytka zavede detektiva Maxe Wolfa do zaprášeného koutu Černého muzea Scotland Yardu věnovaného vrahovi, který byl před třiceti lety známý jako Řezník. Ovšem Řezník už si svůj čas ve vězení odsloužil, dnes je starý a umírá. Je opravdu možné, že by se vrátil zpátky do hry? Detektiv Max Wolfe musí vypátrat, proč někdo chtěl tuhle šťastnou rodinu zavraždit. Šlo o náhodu, anebo krutou pomstu? Jsou na řadě další? S každou uplynulou vteřinou se přitom zvyšuje možnost, že ztraceného chlapce už nenajde živého.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tony Parsons v šestnácti letech odešel ze školy a začal pracovat na noční směny v lihovaru Gordon’s Gin v Islingtonu v Londýně. Pak ovšem dostal nabídku na první novinářskou pozici pro New Musical Express a dnes je z něj cenami ověnčený publicista a autor bestsellerů, jehož romány byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků, naposledy do vietnamštiny. Jeho napůl biografický Muž a chlapec se stal britskou knihou roku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024383033
Autor
Tony Parsons
Kód zboží
185252
Počet stránek
344
Rozměry
33 x 130 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Moravská Bastei MOBA, s. r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let