Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Pětidomí

Anotace

Při přepadení poštovní pobočky nikdo nezemřel, přesto půjde o život několika lidem… Poštu v pražských Bohnicích přepadl lupič. V kukle a s pistolí vše provedl čistě za pár minut a bez výstřelu. Jen zmizet zcela beze stop se mu nepodařilo. O pár kilometrů dál po něm zůstalo opuštěné auto a on se nejspíš ukrývá v jednom z nových rodinných domů v Pětidomí. Pátrají po něm dva vyšetřovatelé – malá stárnoucí a často protivná kapitánka, které pomáhá mladý poručík plný energie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tomáš Přibyl (*1975) je český publicista, autor literatury faktu a odborník v oblasti informačních technologií. Absolvoval Fakultu podnikatelskou při brněnském VUT, kde postupně získal tituly bakalář a inženýr. Již za dob studia (1999) začal pracovat jako konzultant v oblasti informační bezpečnosti (antivirové programy, šifrování dat, elektronický podpis, ochrana před hackery, bankovní podvody apod.). V roce 2005 odešel na rodičovskou dovolenou se synem Markem, nicméně dále pracuje v oblasti informační bezpečnosti na volné noze coby nezávislý konzultant. Kromě toho působí jako Media & Education Specialist v České kosmické kanceláři.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026711223
Autor
Tomáš Přibyl
Kód zboží
174547
Počet stránek
304
Rozměry
210 x 130 x 21
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY