Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Afrika na zabití aneb Evrycink is oukej

Anotace

Jak dopadly autorovy plány na dobývání zlata v Ghaně a Beninu? Jak se žije v typické africké středostavovské rodině, která vám na půl roku poskytne ubytování? Jak vypadá cesta džunglí v noci, při které musíte plavat v řece plné krokodýlů? Jaké okolnosti provází jednání s radou starších, která uděluje povolení k těžebním právům? Ohlídá vám dobře tašku s penězi taxikář, který se nazývá vaším úplně nejvíc největším kamarádem, když vy se koupete v oceánu a vinou spodních proudů bojujete o život? Jak přežít ve světě, kde se vás všemi způsoby snaží připravit o peníze, kterých má podle jejich názoru každý Evropan plnou stodolu? 
To vše poznal autor na vlastní kůži a za pomoci novinářky Lenky Stránské převedl do knižní podoby. S odstupem času se na své tehdejší zážitky dokázal podívat i s velkým nadhledem, takže se při čtení opravdu pobavíte. 
„Všichni v Africe si myslí, že má každý běloch mezi půlkami zlatou kreditku,“ uvádí ve své knize AFRIKA NA ZABITÍ aneb, Evrycink is oukej‘ autor, podnikatel a současně bratr známé módní návrhářky v jedné osobě Tomáš Kovářík.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788087624494
Autor
Tomáš Kovařík , Lenka Stránská
Kód zboží
185479
Počet stránek
152
Rozměry
15 x 205 x 205
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Pavel Mészáros - AOS Publishing
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let