Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vzduch, který nás obklopuje

Anotace

Kam až může vést pátrání o dávném zločinu? V autobiografickém románu odhaluje autor příběh staré, nevyjasněné vraždy, kterou si pamatuje ze svého dětství. Podaří se mu ji nakonec objasnit? A co přitom zjistí sám o sobě a o své minulosti i současném životě? 
Když Tom najde v krabici s nepoužívaným nádobím starý novinový článek o vraždě mladého muže jménem Mikael K., jehož život byl brutálně ukončen jedné noci roku 1991 v jeskyni na břehu jezera Orlangen, okamžitě se ve vzpomínkách vrací do svého dětství ve švédském Huddinge, poblíž kterého se zločin odehrál. Během pátrání po tom, co se vlastně stalo, nachází Tom paralely se svým životem a celý případ se pro něj stane posedlostí. Kdo byl Mikael K.? A proč musel zemřít?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tom Malmquist se narodil v roce 1978 ve švédském Huddinge. Jeho literární prvotina V každém okamžiku jsme pořád ještě naživu se stala bestsellerem a zcela změnila způsob, jakým se do té doby psalo o lásce, touze a ztrátě. Malmquist byl za svůj román označovaný médii coby „zuřivě krásné“ mistrovské dílo ověnčen několika prestižními švédskými literárními cenami. Tom Malmquist je také oceňovaným básníkem. Před vydáním svého prozaického debutu publikoval dvě básnické sbírky, které vzbudily velký ohlas mezi odbornou veřejností i čtenáři. Kniha Vzduch, který nás obklopuje je jeho druhým plnohodnotným románem.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076390683
Autor
Tom Malmquist
Kód zboží
186938
Počet stránek
232
Rozměry
22 x 154 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
Bookmedia s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč