Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Stínová tanečnice

Anotace

Psychologický špionážní thriller odehrávající se na pozadí probíhajícího severoirského konfliktu. 
Colette McVeighová: vdova… matka… teroristka. Žena, která celých 33 let svého života žije pro věc irských republikánů. Žena, jejíž oba bratři se silně angažují na vysokých postech Irské republikánské armády a jejíhož manžela zabili příslušníci britských bezpečnostních sil. Žena, která je teď informátorkou britské tajné služby MI5.
Když Colette zatknou po neúspěšném pokusu o bombový útok v Londýně, dostane na vybranou: buď bude mluvit a pak uvidí zase své děti, nebo bude mlčet a po zbytek života bude zpoza mříží vězeňské cely sledovat, jak děti vyrůstají bez ní.
Ke zradě celé minulosti ji přivede její mladý řídící důstojník MI5 David Ryan, který vždy věděl, komu má být loajální. Jenže když následuje Colette za Irské moře do Belfastu, jeho loajálnost je rychle obětována na pohřební hranici historie této země. Ryan sleduje, jak se Colette, aby splnila svou část úmluvy, vystavuje stále většímu nebezpečí, a uvědomuje si, že on sám se neodvolatelně a fatálně zpronevěřuje své profesionální cti…

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tom Bradby, britský novinář a spisovatel, odešel v roce 1993 do irského Belfastu jako zpravodaj britské nezávislé televizní společnosti ITN. Po tříletém působení v Irsku se stal asijským zpravodajem ITN se sídlem v Hongkongu, kde působil další tři roky. Niterná znalost prostředí, historických detailů a složitých politických a společenských vtahů mu poskytla i oporu pro napsání vzrušujících románů z obou těchto oblastí. Vedle psychologického thrilleru Stínová tanečnice to je napínavý příběh odehrávající se v Šanghaji dvacátých let Pán dešťů, který již byl také přeložený do češtiny.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072544943
Autor
Tom Bradby
Kód zboží
184545
Počet stránek
328
Rozměry
33 x 146 x 207
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2004
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč