Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Fuck(t) drsná veganská kuchařka

Anotace

Jezte pořádně a nekašlete na to! Není to žádná věda a Thung Kitchen jsou tady, aby Vám podali pomocnou ruku. Uvidíte, že s jejich kuchařkou se brzy začnete zeleninou doslova ládovat a přešaltrujete se tak nějak obecně na zdravější životní styl. 
Na trhu je miliarda knížek, které kážou, že se má jíst víc kapusty, proč zázvor bojuje se záněty nebo jak se vaří z mikrozeleniny. Jenomže tyhle kuchařky bývají často nuda s velkým N nebo parádní snobárna a dost často si ty jejich trendy dlabance stejně nemůžeme finančně dovolit. Thug Kitchen žijí v reálu a vědí, která bije, a tak v téhle kuchařce najdete přes 100 receptů na samé dobré žrádlo od snídaně, co vás nakopne do novýho dne, až po pořádně pikantní křupky k večernímu filmu. A navíc praktický tipy, co ve kšeftě nakoupit, abyste se nezruinovali, i základní kuchařský postupy, abyste vaření zvládli v cukuletu a navíc se u toho super bavili (hele, vaření fakt není žádnej vesmírnej výzkum!). Veganská strava je skvělej a taky zdravej žvanec pro všechny lidi, co jim není šumaprdel, co do sebe cpou.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Thug Kitchen jsou dva (trochu tajemný) lidi z Los Angeles, co měli plný zuby hotovek, konzerv a podobných sraček a pustili se do vaření. Protože se jejich „umění domácí kuchyně“ rychle rozkřiklo, založili si webovky a taky FB, aby i cizí lidi zjistili, že „lilek“ není nadávka a veganská jídla nejsou jenom zdravá, ale že jsou taky dobrá, že na to, že jíte „zdravě“ okamžitě zapomenete a budete se olizovat až za ušima.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075651525
Autor
Thug Kitchen
Kód zboží
185759
Počet stránek
240
Rozměry
24 x 195 x 238
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let