Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Sofie, Smrťák a já

Anotace

Když vás navštíví Smrťák, začne být živo… Komický a zároveň dojemný román o nejdůležitějších otázkách života. 
U dveří vypravěče kdosi zazvoní. Když otevře, uvidí podivného muže, který je mu podezřele podobný, a navíc tvrdí, že je Smrt, že ho musí odvést a že mu zbývají poslední tři minuty života. V bytě se mezi nimi rozvine absurdně vtipná diskuze, kterou přeruší další zvonění. Za dveřmi stojí hrdinova bývalá přítelkyně Sofie, se kterou měl jet na návštěvu své matky a také svého sedmiletého syna, kterému sice posílá každý den pohlednici, ale už roky se s ním neviděl. 
Smrťák uzná, že člověk by neměl odejít ze světa bez rozloučení, a všichni tři se vydají na výlet plný neuvěřitelných náhod a situací způsobených neobratností, s níž se Smrťák pohybuje ve světě živých. Během cesty řeší samé důležité otázky jako třeba: Musí Smrťák čurat? A pokud ano, jak to dělá?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thees Uhlmann, německý hudebník a spisovatel se narodil roku 1974 v Hemmooru v Dolním Sasku. Je zakládajícím členem indie-popové skupiny Tomte, též píše pro časopisy Intro, Visions, Spex a Musikexpress. Jeho prvotina Sofie, Smrťák a já okouzlila čtenáře i kritiky a několik týdnů se držela na špici žebříčku bestsellerů týdeníku Spiegel. Kniha se stala předlohou k divadelní hře, byla přeložena do nizozemštiny a francouzštiny a připravuje se podle ní i film.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027125067
Autor
Thees Uhlmann
Kód zboží
184667
Počet stránek
240
Rozměry
24 x 153 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč