Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Šestá oběť

Anotace

První případ ze série mysteriózních detektivních příběhů květinářky Constance Piperové.
V temných ulicích Whitechapelu se koncem 19. století neschovává jen bída, smrad, prostitutky a tolik vyhledávané potratářství…
Tessa Harrisová se nechala volně inspirovat brutálními vraždami, které byly spáchány právě v této londýnské čtvrti neodmyslitelně spojené s postavou Jacka Rozparovače. Narušuje však kanonizovanou pětici jeho obětí a představuje prostředí mnohem temnější.
Kdo ve skutečnosti může za zmizení mladých dívek? Je to všechno skutečně práce nechvalně známého Jacka? Muž v dlouhém plášti a klobouku vraždí prostitutky, ale kdo má na svědomí vraždy, které nenesou jeho podpis? A je vůbec nějaká žena v bezpečí?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tessa Harris je anglická novinářka a spisovatelka. Narodila se v Lincolnshire. Vystudovala historii na Oxfordské univerzitě. Po čtyřech letech práce redaktorky v místních novinách začala psát pro různé ženské časopisy. Pravidelně bývá slyšet v místním rádiu BBC. V průběhu let vedla rozhovory s lidmi jako Margaret Thatcherová, Jeffrey Archer, Anthony Hopkins, Susan Hampshire, Alan Titchmarsh, Jackie Stewart, Boris Johnson a Uri Geller.
Je autorkou šestidílné mysteriózní knižní série případů prvního forenzního anatoma Dr. Thomase Silkstona a prozatím třídílné série Constance Piperové.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075971913
Autor
Tessa Harrisová
Kód zboží
182092
Počet stránek
352
Rozměry
35 x 155 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč