Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Láskohledači: Zrádná vrtkavost srdce

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Má v dnešním světě pravá láska šanci na přežití?
Lidé se scházejí a rozcházejí, ale kdo je svádí dohromady? Na to nalezne odpověď studentka Mariana, když se u nich v kuchyni objeví skřítek – její láskohledač! Malé modré stvoření, které tvrdí, že se jmenuje Anairam a je Marianin láskohledač. Mariana je zprvu vylekaná, ale postupně si svého nového kamaráda velmi oblíbí a chce se dozvědět o láskohledačích všechno. Jsou to totiž kouzelní tvorové z jiné dimenze, jejichž úkolem je svést spřízněné duše dohromady. Každý člověk má takového svého vlastního skřítka, ale jen málokdo ho může vidět. Co však Mariana dlouho neví, je fakt, že existují také pohlcovači - tvorové, hmota či energie, která vysává štěstí a radost, a také loví láskohledače. Doposud do světa lidí nemohli, ale nyní se všechno mění. Jediné jisté je, že zlo začíná pomalu ovládat svět. Ale co je vlastně zlé a co dobré?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tereza Barvíková Marková se narodila ve Zlíně. Má magisterský titul z oboru geologie na Masarykově univerzitě v Brně. Je zatím autorkou tří knih, Láskohledači – zrádná vrtkavost srdce, Něco si přej!, Přej si znovu! Aktuálně dopisuje svou čtvrtou knihu. Kromě psaní vlastnoručně vyrábí a vyšívá kožená vodítka pro psy, pořádá charitativní sbírky na pomoc zvířatům a s manželem by ráda pronajímala chatu na Vysočině. Své nápady mění ve skutečnost a daří se jí. Je vdaná a má australského ovčáka.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027124824
Autor
Tereza Barvíková
Kód zboží
181183
Počet stránek
208
Rozměry
19 x 147 x 209
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč