Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Možná v jiném životě

Anotace

Hannah Martinové je devětadvacet a stále ještě netuší, jak naložit se životem. Poté co se přestěhuje zpátky do Los Angeles, zavede ji její nejlepší kamarádka Gabby do baru, kde potká svou dávnou lásku Ethana. Krátce po půlnoci se Hannah ocitá před zásadní volbou – buď odejde domů s kamarádkou, anebo zůstane s Ethanem.
Co se stane, když odjede s Gabby?
Co se stane, když odjede s Ethanem?
Od této chvíle se kniha štěpí na dva vzájemně se prolínající příběhy, v nichž má její volba obrovské důsledky pro ni i pro lidi kolem. A jak se obě odlišné reality rozvíjejí, vyvstávají v příběhu hlubší otázky o osudu a pravé lásce: Platí, že co se má stát, to se stane? Jak moc určuje náš život náhoda? A existuje něco jako spřízněná duše? Hannah věří, že ano. A v obou světech je přesvědčená o tom, že ji našla.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Taylor Jenkins Reidová je spisovatelka, esejistka a televizní scénáristka pořadu Acton, Massachusetts. Její prvotina Forever, Interrupted se stala předlohou stejnojmenného filmu, v němž hlavní roli hrála Dakota Johnson. Její druhou knihu After I Do označil prestižní literární časopis Kirkus Review za knihu, kterou si nelze nechat ujít. O jejím románu Maybe In Another Life (Možná v jiném životě, 2015) vyšel článek mimo jiné v časopisech People, US Weekly a Cosmo.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020453266
Autor
Taylor Jenkins Reidová
Kód zboží
169626
Počet stránek
256
Rozměry
215 x 147 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let