Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Aplikace lásky

Anotace

Romantická komedie o lásce ve světě online aplikací. 
Miles a Zoe mají neobyčejnou práci – živí se jako ghostwriteři na seznamovacích aplikacích. Klienti jim platí za to, že pro ně založí jejich vlastní neodolatelný profil, projdou řadu možných kandidátů a začnou si psát s tím, koho vytipují coby ideální protějšek. Jakmile se prolomí ledy a přeskočí první jiskra, nechávají zbytek na svých klientech. 
Jenže, co když se ghostwriter zamiluje do ženy, kterou vybral pro svého klienta? A co když za jejím profilem také stojí někdo jiný? 
Ve skutečnosti se možná nemůžou vystát, ale v online světě to mezi nimi jiskří. Přijdou Miles a Zoe na to, že mají společného víc než každodenní hádky o poslední koláč a místo v oblíbené kavárně?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pod jménem Tash Skilton se skrývá osvědčená dvojice autorek Sarvenaz Tashová a Sarah Skiltonová. Spisovatelky se potkaly na Twitteru a později se staly přítelkyněmi i v reálném životě. Obě baví popkulturní odkazy na devadesátá léta, nekonečné e-mailové diskuze o televizních seriálech, filmech a knihách. Čtenáři je najdou na Instagramu či Twitteru nebo mohou navštívit jejich weby.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788027113347
Autor
Tash Skilton
Kód zboží
185898
Počet stránek
376
Rozměry
28 x 148 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč