Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Spolu - Partnerský manuál

Anotace

Partnerský manuál pro všechny páry, které na sobě chtějí pracovat a pro všechny, kteří chtějí mít šťastný a spokojený vztah. Je to velké umění, které stojí za to. 
Pojďte se inspirovat reálnými případy párů z partnerské poradny. Neotřele, otevřeně a s vtipem se dočtete o tom, jak je nastaven primárně muž a jak žena a proč prostě „dělají to, co dělají“. Dozvíte se také tipy, jak překonat krizi vztahu, každodenní stereotyp, jak obnovit jiskru ve vztahu díky vztahovým rituálům. Otevřeně si projdeme také kapitolu o sexu. Nechte se inspirovat na vaší společné cestě, ať to vaše SPOLU vydrží navěky a šťastně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mgr. Sylvie Samsonová, MSc. Vystudovala práva a ekonomiku. V oblasti osobního rozvoje se pohybuje více než deset let a patří mezi přední kouče a motivační řečníky v ČR. Již sedmým rokem provozuje partnerskou a rodinnou poradnu, kde díky unikátnímu systému meditačních technik spolu s neurolingvistickým programováním dosahuje skvělých výsledků v párové terapii. Mimo to se Sylvie specializuje na práci s dětmi, které mají některé ze specifických poruch učení a pomáhá jim tyto poruchy zvládnout.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462220
Autor
Sylvie Samsonová
Kód zboží
183632
Počet stránek
224
Rozměry
20 x 145 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let