Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Zloději a svědkové

Anotace

Román o nelehkém údělu přistěhovalců. Čtveřice postav, čtyři přistěhovalci, kteří se za cenu nemalého úsilí snaží začlenit do nové společnosti. Hmotné jistoty se však nedají nabýt tak jednoduše, proto se nejednou uchylují i k nelegálnímu způsobu získávání materiálních statků. Pokus o adaptování se v cizím prostředí, otázka, kde je člověk ukotvený a které rozhodnutí v životě vede ke štěstí, je i leitmotivem románu. Soutěž mezi těmi, kteří se rozhodli zůstat v rodné krajině, a těmi, kteří z ní odešli za vidinou svobody a dostatku do ciziny, končí remízou: na konci nelehké poutě nikoho nečeká ani šťastné partnerství, ani blahobyt.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Světlana Žuchová (*1976) vystudovala psychologii na Univerzitě ve Vídni a medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Píše povídky, příležitostně publicistické články a eseje, přitom překládá. V současnosti pracuje na psychiatrickém oddělení Trenčínské nemocnice, ve Vídni pokračuje v postgraduálním studiu psychologie a je v psychoanalytickém výcviku. Příležitostně spolupracuje s více periodiky, pravidelně s časopisem VLNA. Některé její povídky byly přeloženy do češtiny, maďarštiny a němčiny. Tvorba: Dulce de leche (2003), Reality show (In: Sex česky II, 2005), Yesim (2006)


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026709244
Autor
Svetlana Žuchová
Kód zboží
177141
Počet stránek
256
Rozměry
190 x 124 x 23
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč