Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Rozený svůdce

Anotace

Romantický úsměvný příběh dvou zcela odlišných lidí, spojených traumatem osamělého dětství, jejichž náhodné setkání pro oba znamená jedinečnou příležitost, jak zapomenout na všechny staré křivdy. Svérázná mladá portrétistka se na dálnici potká se slavným fotbalistou, zvyklým na davy roztoužených fanynek, který je značně překvapen, že právě tato dívka není ochotná podlehnout jeho šarmu. Dívka je bez peněz a bez práce a mladý muž jí s vidinou pozdějšího sblížení nabídne krátkodobé zaměstnání na své nové farmě. Tam ho však čeká místo milostného dobrodružství nemilé překvapení v podobě rodičů, s nimiž dávno přerušil styky, proslulého stárnoucího rockera a jeho bývalé oddané fanynky, kteří mu rukou společnou a nerozdílnou zkazili dětství. Aby toho nebylo málo, ke všeobecnému napětí přispěje ještě osiřelá jedenáctiletá nevlastní sestra, která u svého slavného bratra hledá útočiště. Infarktovou situaci na farmě hrdinovi kupodivu účinně pomáhá zvládat dívka, která stále více poutá jeho přelétavou mysl. Teprve když vážně hrozí, že ji navždy ztratí, uvědomí si své skutečné city nejen k ní, ale citlivěji se staví i k minulosti a k chybám svých rodičů, takže závěrečný šťastný konec už nic neohrožuje.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Susan Elizabeth Phillipsová (*1948) je americká spisovatelka. Pracovala jako učitelka angličtiny a dramatické výchovy na střední škole. Se svou kamarádkou Claire Lefkowitzovou se často bavily o knihách, které přečetly, a rozhodly se zkusit nějakou napsat společně. Uspěly hned u prvního nakladatele a kniha The Copeland Bride vyšla v roce 1983 pod jménem Justine Cole. Pak začala Susan E. Phillipsová psát sama a její nepřeslazené a vtipně psané romány slavily úspěch. Některé knihy se dostaly do seznamu bestsellerů USA Today a New York Times a v roce 2001 byla Phillipsová uvedena do Síně slávy autorů romancí. Svého manžela potkala ještě na univerzitě na rande naslepo. V současné době jsou spolu čtyřicet let a žijí v Chicagu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075499196
Autor
Susan Elizabeth Phillipsová
Kód zboží
164091
Počet stránek
328
Rozměry
25 x 115 x 185
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč