Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Léto v Itálii

Anotace

Román o lásce, přátelství i odvaze a toulkách horkými letními uličkami malebného městečka v Umbrii.
Co byste udělali, kdybyste dostali druhou šanci?
Když Sofii po dlouhé nemoci zemře otec, rozhodne se podívat na svět novýma očima. Jako jediná dcera se dlouhé roky o těžce nemocného otce starala a nyní si uvědomuje, že je čas začít žít vlastní život – a splnit sliby, které dala tatínkovi, když ležel na smrtelné posteli.
Odjíždí do klidného starobylého městečka v Umbrii, aby odhalila zdrcující rodinná tajemství. Zde se seznámí s mladou servírkou Amy, která zjistila, že muž, který se o ni celý život staral, není její biologický otec. Kvůli tomuto odhalení ztratila dosavadní životní jistoty a teď zoufale hledá své místo ve světě.
Pomůže Sofie překonat Amy náročné životní období a podaří se jí zhojit bolestné rány z minulosti? Nebo její novou životní cestu osudově překříží záhadný Levi?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sue Moocroftová se narodila v Německu v rodině vojáků z povolání. Žila na Kypru, Maltě i v Anglii a dodnes ráda cestuje. Psaní je jejím koníčkem a zároveň i prací. Považuje ho za nejlepší zaměstnání na světě. Píše současné romány o životě a o lásce. Získala již několik ocenění. Léto v Itálii se dostalo na žebříček bestsellerů nedělních novin The Sunday Times. Mimo to se věnuje psaní povídek, příběhů na pokračování, článků novinových sloupků a příruček na téma kreativní psaní. Také ráda čte, sleduje Formuli 1, miluje procházky s přáteli, tanec a jógu. Zbožňuje čokoládu a víno.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462053
Autor
Sue Moorcroftová
Kód zboží
183638
Počet stránek
352
Rozměry
33 x 145 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Fortuna Libri Publishing s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč