Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Paladero: Město nikdy nekončící noci

Anotace

Pokračování absolutně vzrušující fantasy, které nedokážete odložit!
V Jezdcích z Říše Hromů musel Joss čelit čarodějnicím, krvežíznivým monstrům, a dokonce vlastním druhům Zavázaným Mečem, aby dokázal, že je hoden stát se paladerem. Nyní jsou Joss a jeho druhové připraveni zahájit první fázi výcviku. Avšak dříve, než na něj stihnou dorazit, napadnou jejich město hroziví piráti, kteří unesou velkou část obyvatel včetně Jossova nejlepšího přítele Edgara, a pak se po nich slehne zem. Joss nemá jinou možnost než navázat spojenectví s lodními kapitány, stvořeními moře a dávnověkými bytostmi z hlubin, aby svého přítele učedníka zachránil - riskuje však přitom paladerský výcvik, který ho stál už tolik práce. V sázce je ale ještě víc, než tuší. Záchranná mise přivede Josse k setkání s vlastní tragickou minulostí a záhadnou postavou, kterou už dávno považoval za mrtvou.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Steven Lochran strávil dětství psaním příběhů a teď se jím živí. Vystudoval Technologickou univerzitu v Queenslandu, kde získal bakalářský titul v oboru tvůrčího psaní. Pracoval jako filmový kritik, promítač a DJ. Poslední desetiletí strávil ve vydavatelském průmyslu, obklopený knihami a zároveň pracoval na sériích Vanguard Prime a Paladero. Žije v Melbourne s manželkou a dvěma rozmazlenými kočkami.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026422389
Autor
Steven Lochran
Kód zboží
182059
Počet stránek
336
Rozměry
20 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč