Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Paladero: Jezdci z říše hromů

Anotace

Absolutně vzrušující fantasy, kterou nedokážete odložit!
Podmanivou Říši Hromů chrání rytíři známí jako paladerové… Mladý sirotek Joss se vždycky toužil stát paladerem – nejprve však musí prokázat své schopnosti absolvováním Cesty, nebezpečného putování přes celé království do Města duchů, odkud má přinést vzácné Pověstné vejce. S věrným ještěrem Azofem po boku bude Joss muset čelit zlým čarodějnicím, krvežíznivým nestvůrám, a dokonce i vlastním druhům, aby zjistil, co skutečně znamená být paladero – a nečekaně přitom odhalí temné spiknutí v samém srdci království.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Steven Lochran strávil dětství psaním příběhů a teď se jím živí. Vystudoval Technologickou univerzitu v Queenslandu, kde získal bakalářský titul v oboru tvůrčího psaní. Pracoval jako filmový kritik, promítač a DJ. Poslední desetiletí strávil ve vydavatelském průmyslu, obklopený knihami a zároveň pracoval na sériích Vanguard Prime a Paladero. Žije v Melbourne s manželkou a dvěma rozmazlenými kočkami.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026420248
Autor
Steven Lochran
Kód zboží
182081
Počet stránek
296
Rozměry
18 x 145 x 204
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let