Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Cena 49
Není dostupné
Anotace

Opravdu potřebujeme miliony soběstačných pěstitelů? Nastal již čas pro daň ze sexu? Snižují násilné videohry skutečné násilí a internetové porno počet znásilnění? Existuje alternativa k demokracii? Co je nebezpečnější? Střelná zbraň nebo zahradní bazén? Když drogoví dealeři mají tolik peněz, proč pořád bydlí u svých matek? Že podvádějí žáci, je známá věc, ale nepodvádějí někdy také učitelé? A je i ten nejčestnější sport prolezlý korupcí?

To nejsou úplně typické otázky ekonomů. Jenže Steven D. Levitt a Stephen J. Dubner nejsou typičtí ekonomové. Snaží se klást si jednoduché otázky ze života, na něž není po ruce uspokojivá odpověď, a pokoušejí se odhalit jejich skrytou podstatu. Své odpovědi hledají … v datech. A výsledky ukazují jedno: ZA VŠÍM HLEDEJ EKONOMII! Neboli motivaci lidí zaopatřit si to, co potřebují – zvláště, když jiní lidé usilují o totéž.

Freakonomie, neboli skrytá ekonomie všeho - Nové vydání této, dnes již klasické, knihy je obohaceno o výběr sedmnácti nejzajímavějších článků z blogu autorů.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026504153
Autor
Steven D. Levitt , Stephen J. Dubner
Kód zboží
170305
Počet stránek
280
Rozměry
18 x 144 x 204
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY