Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Život a smrt & Stmívání (komplet) - Meyerová Stephenie

Cena 129
Není dostupné
Anotace

STMÍVÁNÍ:

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím. Stmívání je první díl celosvětově úspěšné romaticko-hororové ságy, která se dočkala také filmového zpracování. Kromě prvního dílu vyšel také druhý díl Nový Měsíc, třetí díl Zatmění a čtvrtý díl nazvaný Rozbřesk.

ŽIVOT A SMRT - DRUHÝ POHLED

Když se Beaufort Swan přestěhuje do ponurého Forks a potká zde tajuplnou a přitažlivou Edythe Cullenovou, jeho život nabere vzrušující a děsivý obrat. Se svou porcelánově bledou pletí, zlatýma očima, hypnotizujícím hlasem a nadpřirozenými schopnostmi je Edythe neodolatelná a záhadná. Beau však netuší, že čím víc se s Edythe sbližuje, tím víc vystavuje nebezpečí všechny kolem sebe. A nakonec může být pozdě vzít vše zpátky…

Při příležitosti oslavy desetiletého výročí Stmívání  napsala Stephenie Meyerová knihu Život a smrt, smělý a podmanivý přepis ikonického milostného příběhu, překvapivý a okouzlující současně. Speciální dvojitá edice obsahuje předmluvu od autorky a úplný původní román, který najdete ve druhém svazku tohoto nakladatelského počinu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stephenie Meyerová  je americká spisovatelka, která se narodila v roce 1973 v Connecticutu. Když jí byly čtyři roky, její rodina se přestěhovala do Phoenixu v Arizoně. Vyrůstala ve velké rodině, má ještě dalších pět sourozenců. Studovala Chaparral School ve Scottsdale v Arizoně a v roce 1995 promovala na Brigham Young University. V současné době žije se svým manželem a třemi syny ve Phoenixu. Stephenie Meyer je autorkou knižního bestselleru Stmívání (Twilight saga). Je to její první román, který vyšel v roce 2005. Twilight sága byla divácky úspěšně zfilmovaná v roce 2008. V roce 2013 měl premiéru film podle její scifi knihy The Host.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025237519
Autor
Stephenie Meyerová
Kód zboží
170322
Počet stránek
816
Rozměry
65 x 157 x 220
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY