Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

To nejdůležitější na první místo

Cena 69
Není dostupné
Anotace

Světově proslulý autor manažerské a motivační literatury a jeho spolupracovníci zaměřují pozornost čtenářů na to, aby si kladli otázku, jaké věci jsou pro ně v jejich životě nejdůležitější. Věnují jim tolik pozornosti, péče a času, kolik by chtěli? Na rozdíl od všech tradičních knih o time managementu, jež kladou důraz především na "zvyšování efektivnosti" s využitím různých "racionalizačních" technik, Dr. Covey ukazuje, že na využívání vlastního času je možné se dívat zcela jinak. Kniha vás naučí rozlišovat mezi vašimi úkoly a určovat priority, zaměřovat se na to, co je důležité, a nikoli jen naléhavé, dávat na první místo to nejdůležitější a navozovat rovnováhu mezi vašimi osobními a pracovními povinnostmi a zájmy, abyste tak od života dostávali, to, co si přejete.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stephen R. Covey (1932 – 2012) byl uznávaný lektor a trenér leadershipu, přednášející na univerzitě Jon M. Huntsman School of Business v Utahu, USA a autor bestselleru Sedm návyků skutečně efektivních lidí. Se svojí ženou Sandrou a rodinou žil ve městě Provo ve státě Utah. Ve městě Provo je Univerzita Brighama Younga, na níž vyučoval před vydáním svého prvního bestselleru. Byl otcem devíti dětí a dědečkem padesáti dvou vnoučat. V roce 2003 obdržel cenu za otcovství od Národní otcovské iniciativy (National Fatherhood Initiative). Jako mormonský misionář působil dva roky v Anglii.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072612949
Autor
Stephen R. Covey
Kód zboží
170300
Počet stránek
380
Rozměry
20 x 167 x 235
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2015

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY