Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Chovejte se jako kočka 2

Anotace

Veselá motivační kniha pro všechny milovníky koček, a nejen pro ně… 101 dní; o tolik kočičích tajemství a drobných životních radostí se autor podělí.

„Kočka se nesnaží být někým jiným, nesnaží se být lvem, králem zvířat. Nesnaží s být ani psem, a už vůbec se za to na sebe nezlobí, nebo se netýrá dietou, nechodí na plastické operace a nevzdychá před zrcadlem. Ví, kým je a je na to náležitě hrdá. 
Ve své předchozí knížce jsem shromáždil čtyřicet kočičích vlastností, nadání a schopností, kterými bychom se měli inspirovat a přijmout je za své, abychom se cítili spokojení.
Během měsíců, které následovaly po jejím vydání, jsem si uvědomil, že jsem rozhodně neřekl všechno! Můj kocour Ziggy mi pravidelně našeptával nová poselství. Dostal jsem tedy nápad sdílet s vámi tento deník psaný dvěma rukama a dvěma tlapkami a prozradit vám, co všechno nám ještě může pomoct prožít šťastnější život! Ať už mluvíme o lásce, zdraví nebo o práci, v poselstvích, zákonech a životních radách se ozývají ozvěny kočičího způsobu života. Ziggy mi odhalil jejich tajemství.
Předtím, než před několika týdny usnul navždy, musel jsem mu svatosvatě slíbit, že vám je předám…“

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stéphane Garnier (*1974) je muž mnoha profesí a už jejich výčet sám o sobě je poetický: zvukař, textař, sloupkař, truhlář, návrhář webových stránek, copywriter, třídič balíků, vlastník a správce penzionu, prodavač konvalinek, realitní makléř, vařič kávy a vyprazdňovač popelníků, bazénář-začátečník, básník, portrétista… Zuřivě a nenasytně se vrhl i na psaní: vydal jeden román a množství humoristických knih. Z jeho fascinace kočkami se zrodily například knihy Chovejte se jako kočka a Chovejte se jako kočka 2 (a nejen ty). Sám o sobě říká, že je „výkonný pozorovatel lidského druhu“. Žije v Lyonu.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075655523
Autor
Stéphane Garnier
Kód zboží
185236
Počet stránek
280
Rozměry
21 x 125 x 170
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let