Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Experiment - Důkaz o posmrtném životě

Cena 49
Není dostupné
Anotace

"Když zemřel otec, umístil jsem do jeho rakve několik předmětů. Nikomu jsem o tom neřekl. Nějaký čas poté jsem se setkal s médii, s lidmi, kteří tvrdí, že komunikují s mrtvými. Podaří se jim zjistit, o jaké předměty šlo? Byl to experiment."

Můžeme komunikovat s mrtvými? Někteří lidé tvrdí, že ano, a dokonce si z této komunikace udělali živnost. Na konzultace k nim přicházejí tisíce lidí. Mají skutečně výjimečné schopnosti, nebo jde o pouhou iluzi? Jak se člověk stane médiem? Je to dar, nebo prokletí? Jak popsat to, co se děje po smrti? Kam odcházíme? Může konzultace u média pomoci při procesu truchlení? Jak se vyhnout šarlatánům?

Stéphane Allix hledal odpověď na tyto otázky během setkání se šesti médii. Výsledky jsou ohromující a potvrzují, co už dřív odhalila vědecká bádání na toto téma - posmrtný život je dnes zcela racionální hypotézou. Kniha se věnuje všem zmíněným otázkám a vtahuje nás do reality, která je jednoduchá a přitom závratná - s milovanými bytostmi, které nás opustily, můžeme komunikovat i po smrti.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stéphane Allix (*1968) je bývalý válečný reportér, autor filmových dokumentů, které pod názvem Enquetes extraordinaires (Pozoruhodná pátrání) vysílala francouzská televizní stanice M6. Je zakladatelem a prezidentem INREESu – Institutu pro výzkum neobvyklých zážitků a šéfredaktorem časopisu Inexploré. Napsal také několik knih, krom jiného knihu o smrti La mort n´est pas une terre étrangère (Albin Michel, 2009). V roce 1988, v devatenácti letech, tajně odcestoval do Afghánistánu tehdy zmítaného konfliktem se Sověty a stal se válečným reportérem. Zůstal jím dalších patnáct let, až do roku 2001, kdy v Afghánistánu při automobilové nehodě zahynul jeho mladší bratr. Rok předtím se setkal se 17. karmapou Ogyenem Trinleym Dordžem, který u něho vzbudil zájem o nadpozemském životě.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075651068
Autor
Stéphane Allix
Kód zboží
172560
Počet stránek
224
Rozměry
14 x 146 x 210
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2017

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let