Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Lazarův deník aneb Proč já?

Zpět na předchozí

Produkt je bohužel vyprodaný, ale máme pro vás jiné.

Není dostupné

Prohlédněte si naši nabídku, určitě vám něco padne do oka.

Podobné produkty
Anotace

Povídková kniha plná drsného životního humoru o věcech, jimž se smějeme až poté, co jsme zdraví, nic nás nebolí a dveře domova jsou zavřené na sedm západů. Co počít, když vás stále něco bolí, někde píchá, točí se vám hlava, je vám na zvracení, lékařská ordinace je vaším druhým domovem a vše, co se ve vašem okolí semele, nakonec padne na vás? Vězte, že v tom nejste sami!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stanislav Brabec (*1961) Od roku 1964 až do současnosti, žije v Praze. Již od dětství přispíval povídkami do různých časopisů. Jeho zájem o knihy vedl později i k vystudování střední polygrafické školy. Po jejím ukončení nastoupil na praxi do tiskárny Svoboda. Jeho literární tvorba se zaměřuje především na historickou krimi ze středověkého prostředí. Mimo literární činnost se také věnuje malbě obrazů technikou fixované křídy, které vystavoval v několika výstavních síních u nás, i v zahraničí.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075840561
Autor
Stanislav Brabec
Kód zboží
176307
Počet stránek
208
Rozměry
190 x 124 x 24
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč