Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Hugo a Vánoce pod psa

Anotace

Vánoce bez rodiny a lahodných perníčků? Sám doma a hladový? To je snad zlý psí sen! 
Milý a zábavný psí příběh pro malé i velké čtenáře, který navodí vánoční náladu. 
Hugo je rozkošný, věčně hladový francouzský buldoček, který miluje svoji rodinu. Potom, co začnou jeho páníčci říkat slova jako loď, zámek a Francie, Hugo pochopí, že se na Vánoce někam pojede. Nikdy by ho nenapadlo, že to bude bez něj. Když zůstane trčet na ulici, zatímco auto s jeho lidmi mizí v dálce, uvědomí si, že zůstal sám. A co je horší, bez všech těch dobrůtek, které k Vánocům patří. Hugova cesta za dobrodružstvím povede přes jedna kočičí dvířka, kolem zlé kočky Pertidy a hodného pošťáka Jacka. Dočká se na jejím konci vysněných vánočních perníčků?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sophie Pembrokeová snila o romancích, četla a psala je od chvíle, kdy na Lancasterské univerzitě v kurzu Anglické literatury přečetla svoji první knihu za nakladatelství Mills & Boom.
Narodila se v Abú Dhabí, vyrůstala ve Walesu a nyní žije v malém zemědělském městečku v Hertfordshiru se svým manželem vědcem, sedmiletou dcerkou s neuvěřitelnou představivostí a roztomilým malým chlapečkem se smyslem pro dobrodružství.
V Sophiině světě platí „a žili šťastně až do smrti“ a kvůli dobrému čaji se přestává s veškerou prací, ale vždycky se najde čas na ještě jednu knížku.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788025359372
Autor
Sophie Pembrokeová
Kód zboží
185514
Počet stránek
272
Rozměry
29 x 134 x 201
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2022
Nakladatel
Fragment
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč