Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Vzpomínky na Sherlocka Holmese

Anotace

Jedenáct detektivních povídek, ve kterých doktor Watson vzpomíná na vyšetřování svého geniálního přítele Sherlocka Holmese. Ať už se jedná o zmizení závodního koně a podivnou smrt jeho trenéra nebo krádež důležitého mezinárodního dokumentu, slavný detektiv vždy osvědčí svou pověstnou dedukci. Watson neopomene zmínit také neméně geniálního Holmesova bratra Mycrofta a ve strhujícím závěru knihy popsat střetnutí se svým největším nepřítelem, doktorem Moriartym.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Britský spisovatel Arthur Conan Doyle (1859-1930) vystudoval medicínu a živil se jako lékař. První příběh o geniálním detektivovi Sherlocku Holemsovi, Studii v šarlatové, napsal v roce 1886. Zpočátku mu vycházely povídky na pokračování v časopisech a první kniha Dobrodružství Sherlocka Holmese mu vyšla v roce 1892. Zajímal se o politiku a spiritismus, zasadil se o vznik odvolacích soudů v Británii. Vášnivě sportoval.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074074462
Autor
Sir Arthur Conan Doyle
Kód zboží
170145
Počet stránek
312
Rozměry
23 x 120 x 190
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let