Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Anotace

V roce 41 našeho letopočtu je město Řím nebezpečným místem. Optio II. legie Lucius Cornelius Macro, nedávno vyznamenaný za odvahu na bojišti, se nemůže dočkat, až nechá rušné město za zády. Je rozčarovaný, když ho donutí v Římě zůstat, aby vycvičil mladého gladiátorského rekruta Marka Valeria Pavona. Přestože nebojácný Pavo bojoval už dříve o svůj život, v gladiátorské aréně je nováčkem. Je ale paličatý a má motivaci. Svého cíle se cení víc než vlastního života – chce pomstít smrt otce, jehož zabil gladiátorský šampion. Přežije však Pavo zápasy v aréně tak dlouho, aby se pomsty dočkal?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Simon Scarrow (*1962) Získal magisterský titul na University of East Anglia. Pracoval v Inland Revenue a potom pracoval jako učitel, nejprve na East Norfolk Sixth Form College následovně na City College Norwich. Je známý díky sérii Orel, římské vojenské fikci stanovené na území Římské říše, která se týká druhé invaze do Británie a následné dlouhodobé vlády Julio-Claudijské dynastie. K dnešnímu dni existuje jedenáct knih v sérii, přičež poslední byla publikována v listopadu 2011. Nejnovějším přírůstkem do série Orla je dvanáctá kniha, která se jmenuje Krvaví havrani. Scarrow v současnosti žije v anglickém Norfolku.

T. J Andrews se narodil blízko Barking Abbey a vyrůstal v Essexu, nedaleko od staré řámské pevnosti v Colchestru. Po několika letech získávání vydavatelských zkušeností se stal profesionálním spisovatelem. Žije v Londýně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075950963
Autor
Simon Scarrow , T. J. Andrews
Kód zboží
169605
Počet stránek
344
Rozměry
25 x 130 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč