Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Bermudský trojúhelník

Anotace

Muž, žena a milenka – bermudský trojúhelník pojatý netypickým humorným způsobem z pohledu muže a jeho milenky. Kdo přežije, a kdo ne? 
Úlohou milenky je poskytovat sex tehdy, když si na ni vzpomenu, mám chuť a čas. Sex je určitá pravidelná, příjemná sportovní disciplína. Uvolnění endorfinu. Podmínkou skvělé milenky je jistá hranice inteligence, aby o tomto holém faktu věděla, akceptovala ho. Milenka dodržuje maximální míru diskrétnosti a mlčenlivosti, je to zahrnuté v její dobře placené pracovní náplni. Kvůli milence se člověk nerozvádí, milenka je tady a teď, a pokud nebude zrovna tahle rozumná, bude nějaká jiná, která tuto jednoduchou alchymii pochopí tak, jak je. „Pusa“ je univerzální oslovení pro milenku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Silvia Antalíková vystudovala sociální pedagogiku a vychovatelství a působí jako vychovatelka na středoškolském internátu pro žáky ve věku od patnácti do devatenácti let. Náměty čerpá ze svého života, z praxe a okolí. Příběhy jí kolují v mysli tak dlouho, dokud je nedá na papír. Mnoho svých zážitků, zkušeností a postřehů ze své práce použila v této knize. Je matkou dvou dcer.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020618610
Autor
Silvia Antalíková
Kód zboží
183224
Počet stránek
160
Rozměry
19 x 120 x 190
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
NAŠE VOJSKO - knižní distribuce s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč