Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Síla dávných tajemství

Anotace

Nový smysl života můžete najít nečekaně v historii vlastní rodiny.
Dojemný příběh o nezdolné síle lásky, schopnosti překonávat překážky a důležitosti lidských snů.
Mladá newyorská novinářka Džája je v životě připravena na všechno, jen ne na to, že prodělá tři samovolné potraty a odcizí se svému milovanému muži. V zoufalé snaze překonat své zhoršující se psychické problémy se rozhodne vydat se do Indie za svými předky, aniž by tušila, že přitom odhalí velké rodinné tajemství.
Setkává se s bývalým sluhou a důvěrníkem své zesnulé babičky, která musela za časů britské okupace čelit mnoha omezením, vyplývajícím z tradičně podřízeného postavení žen v indické společnosti. Je to právě její příběh, v němž pokrokově založená žena dokázala i přes nepřízeň osudu nalézt pravou lásku, který Džáje pomůže znovu nalézt ztracenou sílu k tomu, aby si dala život do pořádku a našla jeho smysl v pomoci bližním.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sejal Badaniová je bývalá právnička, autorka knižního bestselleru Trail of Broken Wings, zařazeného mezi finalisty ceny Goodreads Fiction Awards. Věnuje se především psaní a ve volných chvílích ráda čte a cestuje.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462336
Autor
Sejal Badaniová
Kód zboží
182433
Počet stránek
400
Rozměry
36 x 147 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč