Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Speciálové

Anotace

Bylo jí dáno více než mnohým… 
Speciální případy – z těchto dvou slov běhá Tally mráz po zádech ještě dnes, kdy už není vzpurnou ošklivou. Speciálové byli vždy jen tajemnou a zlověstnou šeptandou. Krásní, silní a závratně rychlí. Mohli jste prožít celý život, aniž byste je potkali. A teď je Tally jednou z nich: bojovníkem, stvořeným k udržování pořádku v dokonalé a krásné budoucnosti. 
Síla, rychlost a jasná ostrost vědomí jsou tím nejlepším, co Tally dosud zažila. Kdesi hluboko v nitru však stále doutná vzpomínka na něco jiného. Je snadné ji potlačovat, dokud Tally nedostane šanci zlikvidovat vzbouřence z Nového Kouře jednou provždy. Ocitne se před poslední, rozhodující volbou: má naslouchat nejasné vzpomínce, nebo splnit úkol, pro který byla naprogramována?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scott Westerfeld je americký autor science fiction a beletrie pro „young adults“. Narodil se 5. května 1963 v Texasu a v současné době žije střídavě v Sydney a New Yorku. V roce 2001 se oženil s australskou spisovatelkou Justine Larbalestier.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073874858
Autor
Scott Westerfeld
Kód zboží
184604
Počet stránek
296
Rozměry
25 x 125 x 199
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2012
Nakladatel
Nakladatelství Triton s.r.o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč