Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Elitní sniper: Cíl Amerika

Anotace

"Tato kniha je věnována všem příslušníkům jednotek SEAL, kteří setrvávájí v boji i po těžkém zranění a proti drtivé přesile. Příběhy v ní vyprávěné jsou založeny na skutečných černých operacích zvláštních služeb."

Spoluautor bestselleru New York Times Americký sniper přichází s dalším strhujícím, akcí nabitým thrillerem z vojenského prostředí. Poté, co se čečenským teroristům podaří propašovat přes americko-mexickou hranici ruskou kufříkovou jadernou bombu z dob studené války, je prezident USA nucen znovu povolat jedinou jednotku, která je schopna je zastavit: odstřelovače Navy SEAL Gila Shannona a jeho tým bojovníků od SEAL a Delta Force.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Američan Scott McEwan (*1961) je právník, působící v kalifornském San Diagu , vyrostl v horách východního Oregonu a od mládí se zajímá o turistiku, lov a rybaření a podporuje různé charitativní vojenské organizace. K jeho koníčkům patří zájem o vojenskou historii a lovecké pušky. Je autorem knihy „ Americký sniper“.

Američan Thomas Koloniar vystudoval anglickou literaturu, pracoval jako policejní úředník a v současné době žije se svojí přítelkyní, jejími dvěma dětmi a psem v Mexiku. Je autorem postapokalyptického thrileru a spolu se Scottem McEwanem spolupracoval na napsání knihy „ Elitní sniper“.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026408192
Autor
Scott McEwen
Kód zboží
170304
Počet stránek
384
Rozměry
29 x 149 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč