Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ztracené dopisy

Anotace

Co když milovanou osobu ochráníte jen tehdy, když už ji nikdy v životě neuvidíte? Tragická válka přinášela často bolestivá rozhodnutí, která mohla nečekaně zasáhnout i do života příštích generací. Slib, který si dají ženy přetrvává roky. Může obrátit naruby Martin život?
Když Martin milovaný otec zemře, zanechá po sobě jen záhadné dopisy, které psal Angličance Catkins, a zmínku o domečku na pláži v anglickém přímořském městečku. Marta je v Kanadě, kde žije, ve složité životní situaci. Proto se rozhodne odcestovat do Anglie zjistit víc o minulosti své rodiny a odhalit, kdo byla otcova tajná přítelkyně. Postupně díky dopisům proniká do příběhu, který se udál v Norfolku za druhé světové války. Sylviin manžel Howard bojuje ve válce, Sylvie se pokouší sama vychovávat jejich dvě děti. Jediné útočiště nachází v chatce na pláži ve Wellsu a v kamarádství s Connii, kterou tam potkala. Mezi oběma ženami se vytváří přátelství na celý život a Sylvie Connii prozradí tajemství, se kterým se nikdy nikomu nesvěřila. O tajném milenci… a o dítěti.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarah Mitchellová vyrůstala v Norfolku a studovala na Cambridgeské univerzitě. Předtím, než se začala naplno psaní, pracovala téměř 20 let jako advokátka v Londýně. Román Ztracené dopisy je její první knihou, ve které se inspirovala vzpomínkami rodičů a prarodičů na období druhé světové války.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788075462091
Autor
Sarah Mitchellová
Kód zboží
182432
Počet stránek
320
Rozměry
30 x 147 x 215
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč