Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Alenka v říši GIFů

Anotace

Šikovná Alenka, její kamarád Oskar a digitální asistent iKrálík vám nejen poradí, jak se stát influencerem nebo youtuberem, ale také jak se na internetu chovat, vyhnout se případným podvodníkům a poradit si s kyberšikanou. Alenka vám dá pár tipů pro focení dobrých selfíček, od iKrálíka se dozvíte, co je virální video nebo jak zacházet s novými technologiemi, a díky Oskarovi zjistíte, že hraní her je sice zábava, ale i to má svá pravidla. 
A hlavně, a to je opravdu stojí za pozornost, vám hlavní hrdinové předvedou, jak důležité je umět se odtrhnout od obrazovky – a třeba si kreslit, hrát fotbal anebo jen tak koukat na nebe! 
Kniha Alenka v říši gifů vznikla na motivy úspěšného stejnojmenného pořadu a humorně seznamuje nejen děti s tím, jak funguje internet a jak se vyznat v digitálních technologiích.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sára Valnohová (*1988) vystudovala dramaturgii a scenáristiku na JAMU, kde nyní pokračuje jako doktorandka. Spolupracuje s Českou televizí, kreativními agenturami a filmovými produkcemi na tvorbě scénářů a obsahu všeho druhu. Pochází z Prahy, ale žije a tvoří v Brně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074043451
Autor
Sára Valnohová
Kód zboží
185271
Počet stránek
192
Rozměry
12 x 212 x 234
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2021
Nakladatel
Česká televize
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč