Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Ovládněte Instagram

Anotace

Jak rozvinout kreativitu a vytvořit komunitu nejen na Instagramu. 
Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker vám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní to představuje její hlavní pracovní náplň. V čem tkví její úspěch? Napoví vám stránky této knihy, kterou pro vás Sara napsala. 
Kniha se dělí do čtyř hlavních kapitol: Vyprávění příběhů, Fotografování, Archiv vlastního života a Sdílení vlastního světa. 
V každé kapitole vám autorka prozradí spoustu užitečných rad a tipů, které můžete v instagramovém světě využívat. Poradí vám například, jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici, světlo a na to, co přitahuje pozornost. Ukáže vám, jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat, ať už půjde o fotografování jídla, přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla, která sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to, jak fotografie upravuje anebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům. 
Najdete zde také několik praktických cvičení, která vám pomohou probudit vaše smysly a zaměřit se na věci důležité pro vaši vlastní životní cestu. 
Kniha je plná inspirace a cenných rad pro zdokonalení vašich dovedností a nemusí se to týkat jen Instagramu. Rady a triky můžou mít uplatnění i ve fotografování obecně.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074134067
Autor
Sara Tasker
Kód zboží
185671
Počet stránek
192
Rozměry
17 x 188 x 230
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
ZONER software, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč