Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Růže z Yorku - Koruna osudu

Anotace

Historický román z období války růží. Anglie patnáctého století zůstává nebezpečným místem. Pokračují války růží a o osudu lidí rozhodují vášně nemnoha vyvolených. Po smrti krále Eduarda IV. se na dvoře prolezlém intrikami snaží uchvátit moc nenáviděná a proradná královna Elizabeth Woodvilleová. Její plány však zhatí Richard, vévoda z Gloucesteru, protože chce za každou cenu odvrátit občanskou válku. Je přinucen vyzradit neblahé tajemství zesnulého krále, kvůli němuž musel zemřít jejich bratr George. Vzhledem k hrozící válce stojí Richard, aby zachránil ty, které miluje, před nejbolestnějším rozhodnutím svého života. Rozhodnutím, jež změní běh dějin a krutě zasáhne i osud jeho rodiny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sandra Worth (1954) je kanadská spisovatelka, autorka historických knih z období staré Anglie a doby Tudorovců. Pět z jejích románů získalo literární ocenění. Má titul B.A. z politických věd a ekonomie z University of Toronto.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788072437764
Autor
Sandra Worth
Kód zboží
179290
Počet stránek
208
Rozměry
210 x 146 x 22
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 5000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 59 Kč
  • Na trhu již 25 let