Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

S láskou Luisa

Cena 79
Není dostupné
Anotace

Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dort.
Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě k tomu o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Barbara Metzger (*1944) je autorkou více než třiceti knih a povídek. Pracovala také jako editorka, umělkyně nebo psala verše na dárková přání. Pokud se zrovna nevěnuje malování, psaní nebo čtení, vypomáhá v místní knihovně, zahradničení a tráví čas na pláži. Její romány vyhrály mnoho ocenění včetně prestižní ceny RITA či Madcap Award za humor v romantickém žánru. Barbara navíc získala dvě ocenění od magazínu Romantic Times.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026712244
Kód zboží
182631
Počet stránek
304
Rozměry
25 x 120 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2018

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let