Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Nejčistší z lásek: Válce navzdory

Anotace

Román plný citu, nadějí a touhy, ale i čekání, odříkání a zklamání. Skutečný příběh milostného vztahu dvou mladých lidí. 
Elegantně něžný milostný příběh mezi Nancy Whelanovou a jejím snoubencem Martinem Prestonem se začne rozvíjet těsně před vypuknutím války. Jak se jejich vztah rozvíjí a prohlubuje, narůstá i děsivá skutečnost neodkladného ozbrojeného konfliktu, který životy obou mladých lidí nenávratně poznamená. Příběh vyšel najevo díky milostným dopisům, které si milenci v době svého vztahu vyměňovali a které autor po smrti své matky nalezl v krabici od bonboniéry. Z láskyplných dopisů autor spletl poutavý příběh, v němž s hlubokou něhou popisuje nejenom city dvou mladých lidí, plné nadějí na společný život, ale také poskytuje čtenářům celkový vhled do situace všech, kteří se museli vyrovnat s krutou realitou války. Kniha Nejčistší z lásek je z těch z příběhů, který se po přečtení několika kapitol stane tak skutečným a bezprostředním jako život sám. Elegantní a nesmírně poutavé vyprávění vykazuje veškeré znaky skvělé literatury stejně jako klasického hollywoodského příběhu. 
Prvotina známého novináře Simona Worralla Nejčistší z lásek je založena na skutečném příběhu vášnivé lásky, kterou prožívala jeho matka Nancy s mladým studentem oxfordské univerzity v začátku druhé světové války.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S. C. Worrall se narodil ve městě Wellington v Anglii. Dětství prožil v Eritreji, v Paříži a Singapuru. Od roku 1984 pracuje na plný úvazek jako novinář a spisovatel na volné noze. Píše pro časopisy National Geographic a Gentleman Quarterly a noviny The London Times a The Guardian. Často také uvádí televizní a rozhlasové pořady včetně programu stanice BBC From Our Own Correspondent a stanic NPR a PBS. Hovoří šesti jazyky a za svůj život dosud navštívil více než sedmdesát zemí. Román Nejčistší z lásek je jeho knižní prvotinou.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076110250
Autor
S. C. Worrall
Kód zboží
184975
Počet stránek
396
Rozměry
35 x 136 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2019
Nakladatel
Bourdon, a.s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let