Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Srdce na obrtlíku

Anotace

Téměř detektivní příběh ze současného Irska, vyprávěný v jedenadvaceti kapitolkách jedenadvaceti obyvateli nejmenovaného městečka, jejichž osudy se prolínají. Každá postava svou osobní zpovědí přidá další nečekaná fakta, čtenář si buduje vlastní představu a musí několikrát změnit názor. Výsledná mozaika pak nejen objasňuje zápletku, ale podává zároveň velmi působivý a citlivý obraz lidských vztahů pod náporem hospodářské krize, která Irsko postihla po letech nebývalé konjunktury první dekády tohoto století. Volné pokračování románu Prosinec už je takovej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Donal Ryan (1976) vystudoval stavební inženýrství a práva, pracoval jako zaměstnanec státní správy a po večerech psal. Po ohromujícím úspěchu jeho prvních dvou vydaných románů, Srdce na obrtlíku (Guardian First Book Award 2013, Cena evropské unie za literaturu, 2015) a Prosinec už je takovej, následovala sbírka povídek.  Donal Ryan žije s manželkou a dvěma dětmi v nedalekém Limericku a po třech letech lektorování na limerické univerzitě se v roce 2017 vrátil do státní správy.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074733154
Autor
Ryan Donal
Kód zboží
167234
Počet stránek
168
Rozměry
15 x 137 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2015
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let