Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Žena z kajuty č. 10

Anotace

Jak mohla žena z kajuty č. 10 zmizet, když ji v kajutě nikdo neviděl? Jak mohlo dojít k vraždě, když nikde není tělo? Jak může být někdo podezřelý, když nedošlo ke zločinu? Neexistuje zločin bez oběti.
Mrazivý, extrémně napínavý a rafinovaný thriller od autorky bestselleru Všude kolem černý les.
Novinářka Lo Blacklocková, která píše do cestovatelských časopisů, právě dostala životní šanci: má se spolu s hrstkou cestujících z vyšší společnosti účastnit luxusní okružní plavby po norských fjordech. Soukromá jachta Polární záře se právě vydává na svou panenskou plavbu – obloha je modrá, moře klidné a hosté dobře naladěni. Noblesní kajuty, večeře ve velkém stylu, elegantní konverzace… Pohádka se však zvrhne v noční můru: Lo v polotmě zahlédne, jak někdo srazil z paluby do moře jakousi ženu. Novinářka je jediná, kdo incident viděl, a nikdo jí nevěří – vždyť nikdo z hostů nechybí! Lo se zoufale snaží zjistit, co se stalo, ale loď pluje dál, jako by o nic nešlo. Jenže něco je tu špatně, skrznaskrz špatně…
Důmyslně vystavěný román, který připomíná vrcholná díla Agathy Christie, je plný překvapivých zvratů a mrazivých odhalení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruth Ware (*1977) vyrostla v Lewes ve východním Sussexu. Po absolvování manchesterské univerzity žila v Paříži, poté se vrátila do Británie. Vystřídala různá zaměstnání. Pracovala jako servírka, lektorka angličtiny nebo tisková mluvčí. V současné době žije s manželem a dvěma dětmi v severním Londýně. Jako dítě s oblibou četla klasické detektivky – od Agathy Christie a Dorothy Sayersové až po Josephine Teyovou –, takže se není co divit, že se v dospělosti k detektivním románům vrátila, tentokrát však jako autorka. Její debut Všude kolem černý les se stal bestsellerem Sunday Times a New York Times. Neméně úspěšný je i její další román Žena z kajuty č. 10.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073354718
Autor
Ruth Ware
Kód zboží
183875
Počet stránek
368
Rozměry
35 x 153 x 230
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2017
Nakladatel
LEDA spol. s r. o.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let