Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Všude kolem černý les

Cena 99
Není dostupné
Anotace

Napínavá detektivka, kterou když budete číst za temné a bouřlivé noci, raději si rozsviťte všechna světla!

Leonoře je šestadvacet a píše docela úspěšné detektivky. I když žije osaměle, je se svým způsobem života spokojená – až do dne, kdy dostane nečekané pozvání na předsvatební rozlučkový víkend své bývalé přítelkyně Clare, kterou deset let neviděla. Leonora po dlouhém váhání pozvání přijme a ocitá se s hrstkou dalších lidí – s nimiž má společné hlavně to, že se všichni znají s Clare – v extravagantním skleněném domě kdesi na anglickém venkově. A zanedlouho se začnou dít podivné věci. V Leonoře vzrůstá napětí, až se druhého večera rozhodne, že se hned ráno vrátí do Londýna. Jenže v noci dojde k osudné události... Lenora se probudí s těžkým zraněním v nemocnici – a dozvídá se o vraždě. Její pokoj hlídá policie: chrání ji před někým, nebo ji hlídají jako vězně? Aby mohla odpovědět, musí si vzpomenout, co se vlastně během víkendu přihodilo. Dokáže se oprostit od pocitu viny a odhalit skutečné motivy a skutečného vraha? Najde odvahu, aby se svěřila s tajemstvím, které dosud nechala pohřbeno v minulosti?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruth Ware (*1977) vyrostla v Lewes ve východním Sussexu. Po absolvování manchesterské univerzity žila v Paříži, poté se vrátila do Británie. Vystřídala různá zaměstnání, pracovala jako servírka, lektorka angličtiny nebo tisková mluvčí. V současné době žije s manželem a dvěma dětmi v severním Londýně. Jako dítě s oblibou četla klasické detektivky – od Agathy Christie a Dorothy Sayersové až po Josephine Teyovou –, takže se není co divit, že se v dospělosti k detektivním románům vrátila, tentokrát však jako autorka. Její debut Všude kolem černý les se stal bestsellerem Sunday Times a New York Times. Neméně úspěšný je i další román Ruth Ware Žena z kajuty č. 10.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788073354558
Autor
Ruth Ware
Kód zboží
176816
Počet stránek
352
Rozměry
225 x 147 x 30
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY