Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Den, kdy jsme se potkali

Anotace

Deset let, deset setkání. Dva lidé. Jedna dech beroucí romance.  
Stephanie a Jamie se do sebe zamilují na první pohled. Oba jsou ale zadaní a nechtějí ublížit svým blízkým. Pouto je tak silné, že se rozhodnou zůstat přáteli a každý rok spolu prožít jeden výjimečný den. Jejich vzájemná láska ale rok od roku roste. Opravdu mohou být šťastní jen jeden den v roce?
Stephanie a Jamie se poznají na uměleckém kurzu a od prvního setkání je zřejmé, že jsou jako stvořeni jeden pro druhého. Jenomže jsou zadaní a svědomí jim nedovoluje způsobit bolest jejich nejbližším. Rozhodnou se své zamilovanosti vzdorovat a lásce nepodlehnout. Vrátí se ke svým protějškům a následujících deset spolu prožívají každý rok pouze jeden den jako přátelé. Den naplněný štěstím, smíchem a radostí. Mohou ale dva lidé s takto silným spojením zůstat jen přáteli napořád? 
Příběh o lásce, která může člověka zavést do šedé zóny mezi dobrým a špatným a přinutí ho zpytovat smysl tradičních hodnot a morálky. A také varuje, že na tomto světě nejsme navždycky a občas je lepší rozhodnout se rychle. 
Pro čtenáře románu Den, kdy jsem zahlídla lásku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autorka Roxie Cooperová se narodila v Middlesbourg ve Velké Británii a studovala na univerzitě v Newcastlu klasické jazyky. Studium ji neuspokojovalo, proto se několik let živila jako tanečnice v nočním klubu. Poté přesídlila do Austrálie a po návratu do Spojeného království se na sedm let stala advokátkou trestního práva. V současné době žije v Yarmu. Na myšlenku napsat svůj první román ji přivedly opakované poznámky přátel o tom, že vůbec nevypadá jako advokátka. Román Den, kdy jsme se potkali je její druhou knihou. Tou první byl Zákon přitažlivosti, oceňovaný čtenáři i kritiky.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788076250772
Autor
Roxie Cooperová
Kód zboží
184931
Počet stránek
400
Rozměry
32 x 126 x 200
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatel
GRADA Publishing, a. s.
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč