Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Přiměřená sebeobrana: Efektivní rozhodování v násilné situaci

Anotace

Sebeobrana je umění, jak přežít nebezpečnou situaci a nenechat se za svůj postup zavřít. Klíčové slovo zní: přiměřenost. Jenže jak ji odhadnout? Východiskem je uvědomit si, že konflikt začíná mnohem dřív, než dojde k prvnímu úderu. Proto je potřeba ovládat daleko víc než jen schopnost fyzické obrany. Je nutné chápat otázky prevence, předkonfliktní komunikace i různé způsoby řešení násilného střetu. Tam, kde by stačilo okřiknutí, není dobré vytáhnout nůž. Tam, kde je potřeba střílet, nepomůžou drsná slova.
To vše velmi dobře vědí autoři této jedinečné publikace: Rory Miller, bývalý seržant vězeňské služby a instruktor sebeobrany, a Lawrence Kane, mistr bojových umění a šéf ostrahy na fotbalových stadionech. Na základě poznatků ze své bohaté praxe připravili dosud nejkomplexnější knihu o sebeobraně, v níž čtenáře krok za krokem provázejí mimořádně účinným systémem šesti úrovní síly, kterými je možné a nutné řešit nebezpečné situace.
Jedině pokud chápete a zvládáte všechny úrovně síly, dokážete ovládnout sebeobranu jako celek a ochráníte sebe a své blízké.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rory Miller je bývalý americký seržant, spisovatel, instruktor sebeobrany a odborník na problematiku násilí. Celosvětově je považován za kapacitu v oblasti reálné sebeobrany (Reality-Based Self Defense). U nás vešel do povědomí svou první knihou Realita násilí: K čemu jsou bojová umění ve skutečném světě. Ve svých knihách klade důraz na pochopení, že skutečná sebeobrana a násilí jsou opředeny mýty z filmů a bojových umění, kvůli čemuž bývá sebeobrana nesprávně chápána a vyučována. Miller má dvě děti a se svou ženou Kami (která má kořeny v České republice) žije na americkém Severozápadě. Spolupracuje s významnými americkými autory a instruktory na poli sebeobrany, jako jsou Marc MacYoung, Lawrence Kane a další.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788020450388
Autor
Rory Miller , Lawrence Kane
Kód zboží
180051
Počet stránek
288
Rozměry
242 x 162 x 23
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let