Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Propast času 3: Impérium

Anotace

Série Propast času vstupuje do finále. V prvním dílu jsme byli svědky zmatení časoprostoru, ve kterém se hrdinka Toňa snažila především přežít, druhý byl příběhem o upevňování moci. Závěrečný díl je svědkem utváření nové Evropy. O vládu nad kontinentem nyní soupeří dvě největší impéria, která zhroucení časoprostoru zastihlo na vrcholu moci – Británie z roku 1900 a Tonina Římská říše. Na čí stranu se pak přikloní novopečený král Francie Aaronson, ve skutečnosti cílevědomý gangster z budoucnosti? Všichni tito protivníci jsou však ničím proti apokalyptické zkáze, která se do Evrop valí z východu a proti muži, jenž sám sebe nazývá Bohem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roman Bureš (*1975) se narodil v Kladně a nyní žije se svojí ženou, synem a dvěma psy na malé vsi nedaleko Prahy. K jeho zálibám patří cestování, ať už za antickými památkami nebo divočinou jihovýchodní Asie, bojové sporty, kterým se věnuje od dětství, a v neposlední řadě psaní.
Od roku 2011 začal psát povídky, což vedlo i k větší tvorbě. Debutoval v roce 2013 historickým románem Legionář, a stejného roku vydal i druhý román Zuřící lev. Obě knihy se odehrávají ve starověkém Římě. Jeho třetí román Propast času je sci-fi, pohrávající s důsledky poruchy časoprostoru.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024259451
Autor
Roman Bureš
Kód zboží
183953
Počet stránek
568
Rozměry
39 x 132 x 206
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Nakladatel
Knižní klub
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let