Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Bourneovo ultimátum

Cena 39
Není dostupné
Anotace

Během slavnosti v malém městečku, kam byli pozváni záhadným telegramem, se dva muži stávají svědky brutální vraždy. Telegram byl podepsán jménem Jason Bourne, a protože oba muži znají pravou Bourneovu totožnost, uvědomí si, že vraždil jeho zapřisáhlý nepřítel Carlos zvaný Šakal. Je zřejmé, že nejhledanější terorista světa vyzývá svého soka k závěrečnému zúčtování.
Vysokoškolský učitel David Webb musí znovu udělat to, co už nikdy udělat nechtěl – převtělit se do nenáviděné postavy zabijáka a stát se Bournem. V obnoveném souboji ožívá i Medusa, zlopověstná skupina, která stála u zrodu agenta beze jména a nyní znovu zvedá svou odpornou hlavu. Webb je odhodlán proniknout do této ekonomicky a politicky všemocné organizace a stát se vnadidlem, které přivábí Šakala do smrtelné pasti. Z nastražené pasti ovšem může vyváznout živý jen jeden z nich...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Robert Ludlum (1927-2001), absolvent Wesleyan University, téměř dvacet let pracoval v zábavním průmyslu jako herec, producent a také jako „hlas“ v mnoha televizních reklamách. Koncem šedesátých let se přeorientoval na literaturu. Už jeho prvotina The Scarlatti Inheritance byla velmi úspěšná a to samé se dá říct i o jeho dalších románech. Se svou ženou Mary žil na Floridě.
Robert Ludlum napsal 39 románů, které byly přeloženy do 32 jazyků a vydány ve třiadvaceti zemích. Bylo vytisknuto více než 290 milionů kopií jeho knih. Publikoval také pod pseudonymy Jonathan Ryder a Michael Shepherd. Některé z jeho novel byly zfilmovány. Zápletky v jeho dílech bývají komplikované, napětí vystupňované až do závěrečného překvapivého rozuzlení. Jeho hrdiny jsou obyčejní Američani, kteří jsou proti své vůli vtaženi do vysoké hry rozvědek, tajných organizací a zločineckých skupin. Jediné na co se mohou spolehnout je jejich vlastní odvaha, statečnost a smysl pro pravdu a spravedlnost. Jeho dílo bylo inspirováno konspirativními domněnkami z historie a současnosti. Například kniha Mataresův kruh čerpala z neověřených informací o tzv. en:Trilateral Commission a byla vydána pouze několik let po objevení této organizace. Robert Ludlum psal tak realisticky, že na něj dokonce svého času CIA nasadila agenta.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788074981548
Autor
Robert Ludlum
Kód zboží
179684
Počet stránek
808
Rozměry
211 x 143 x 63
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2016

Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu LEVNÉ KNIHY