Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

Tohle je má píseň

Anotace

Tři generace mladých lidí, jeden stín, který je zastírá…
Tóny z Terezína doznívají ještě dnes. Traumatizující události válečných dob působily nejen na ty, kteří byly jejich přímými účastníky, ale dodnes mají vliv i na následující generace.
Ve 40. letech je mladý židovský hudebník Rafael Ullmann poslán do nacistického koncentračního tábora. V letech 70. žije jeho dcera, mladá dívka Anna Ullmannová, osamělý život v kanadské prérii. O tři desetiletí později si Joe Hawker neumí poradit s vlastním životem, nenachází pevnou půdu pod nohama a jeho budoucnost je značně nejistá… až do doby, kdy objeví píseň, kterou před 60 lety napsal jeho dědeček. Z ulic protektorátní Prahy, přes Terezín, Osvětim a Kanadu až do Austrálie. Šest desetiletí, tři kontinenty a příběh jedné písně a strašlivých dějinných událostí, které ovlivní víc lidí, než si dokážeme vůbec představit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Richard Yaxley žije v Brisbane. Píše příběhy pro čtenáře všech věkových kategorií. V roce 2010 vyhrál, díky svému dílu Vypij vzduch, prestižní queenslandskou literární cenu za dětskou beletrii a s knihou Joyous a Mooneam se umístil na předních příčkách při udělování Ceny Západní Austrálie za literaturu v roce 2014. Byl taktéž oceněn Nadací May Gibbsonové za kreativní spolupráci, která ho přivedla na myšlenku napsat román Tohle je má píseň.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788026420200
Autor
Richard Yaxley
Kód zboží
182064
Počet stránek
224
Rozměry
20 x 138 x 210
Vazba
Vázaná
Rok vydání
2018
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Doručujeme do celé ČR
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let
  • Přijímáme platbu pouze v Kč