Celkem
{{item.Name}} {{item.Count}} KS

106 zlatých pravidel pro spokojený život

Anotace

Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a rozeznají, co je opravdu důležité. Existuje snad něco, co vědí a dělají, a ostatní lidé ne? Je to něco, co se můžeme my všichni naučit? Odpověď zní: ano! Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem. Uvidíte sami - a stejně tak to poznají lidé okolo vás. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Richard Templar je úspěšný spisovatel a obchodník. Má dlouholeté manažerské zkušenosti v mnoha oborech. Působil například ve vedení kasin, cestovních kanceláří či restaurace. Napsal tři mimořádné úspěšné knihy: The Rules of Work (100 zlatých pravidel pro úspěšnou kariéru), The Rules of Management (100 zlatých pravidel úspěšného manažera) a The Rules of Life (106 zlatých pravidel pro spokojený život), které se staly světovými bestsellery.


Parametry

Parametry produktu

EAN
9788024739359
Autor
Richard Templar
Kód zboží
181404
Počet stránek
240
Rozměry
14 x 145 x 205
Vazba
Brožovaná
Rok vydání
2013
Zákazníci, kteří koupili tento titul, koupili také

Knihy za ceny, které nečekáte!

  • Více než 3000 titulů skladem
  • Nízké ceny od 29 Kč
  • Poštovné od 69 Kč
  • Na trhu již 25 let